خیریه معاک

معرفی معاک

آشنایی با موسسه فرهنگی مذهبی و خیریه حضرت علی اکبر(ع)

آشنایی با معاک
هیئت امنا
هیئت امناء و هیئت مدیره

آشنایی با اعضای هیئت امناء و هیئت مدیره

null
اهداف و چشم اندازها

آشنایی با اهداف و چشم اندازهای سازمانی

مهدی اسکندری
پیام مدیرعامل

پیام مدیرعامل موسسه

null
ارتباط با معاک

تماس با خیریه معاک

مؤسسه فرهنگی مذهبی و خیریه حضرت علی اکبر (علیه السلام) با نام اختصاری معاک به معنای پناهگاه ، میزبان کودکان و خانواده هایی است که به لحاظ معیشت و مددهای اجتماعی در مضیقه بوده و نیاز به حمایت دارند .
این مؤسسه از سال ۱۳۸۲ و با شماره ثبت ۱۶۰۴۷ در قالب یک سازمان غیر انتفاعی – غیر دولتی با انگیزه آموزش و پرورش و حمایت از کودکان بی سرپرست و بی بضاعت و خانواده های آنان آغاز به کار کرد . در طول34 سال فعالیت حمایتی از افراد تحت پوشش معاک ، ما توانستیم با بهره مندی از کمک های انسان دوستانه نیکوکاران و همراهی مدیران حامی و خیرخواه و البته تلاش مستمر نیروهای داوطلب به موفقیت هایی در زمینه آموزش و حمایت در حوزه های امور خیریه ، دست یابیم . این موفقیت ها موجب شد تا برنامه هایی در چشم انداز مؤسسه جهت گسترش آموزش کودکان محروم تدوین نمائیم .
معاک تا پایان نیمه اول سال ۱۳۹۶ توانسته تعداد زیادی دانش آموز ۱۴۱ نفر و خانواده های توان جو را تحت حمایت همه جانبه خود قراردهد . بالا رفتن سطح علمی دانش آموزان پس از ورود به مؤسسه و دریافت جوایز ارزنده از موسسه خوارزمی و کسب رتبه های بالای کنکور به عنوان بخشی از موفقیت های فرزندان معاک نشان دهنده فعالیت مؤثر این مؤسسه خیریه و حسن نیات خیرخواهانه بانیان و داوطلبان فعال در معاک می باشد .

فهرست