[vc_row height=”huge” bg_type=”image” enable_first_overlay=”true” first_overlay_opacity=”73″ first_background_type=”image” first_background_image=”912″ first_background_position=”bottom-center” first_background_image_size=”full” first_background_size=”cover” enable_second_overlay=”true” second_overlay_opacity=”100″ second_background_type=”gradient” second_background_gradient=”rgba(255,255,255,0.46)||#ffffff||5;100||180||linear” css=”.vc_custom_1547635413676{padding-top: 150px !important;}”][vc_column][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1547635430431{margin-top: -100px !important;}”][vc_column][vc_icon type=”entypo” icon_entypo=”entypo-icon entypo-icon-book” color=”green” size=”xl” align=”center” css_animation=”bounceIn” css=”.vc_custom_1521027667534{margin-bottom: 0px !important;border-bottom-width: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_custom_heading text=”دستورالعمل استفاده از عناوین و اسامی خانواده بزرگ معاک” font_container=”tag:h4|font_size:25|text_align:center|color:%2339a328″ use_theme_fonts=”yes” css=”.vc_custom_1521027655961{margin-top: 0px !important;border-top-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;}”][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”2/3″][vc_column_text]

این دستورالعمل به منظور ایجاد وحدت رویه در مکاتبات اداری و با هدف استفاده از عناوین و القاب فاخر و دارای بار ارزشی و فرهنگی در تعبیر از کسانی که به نحوی در تعامل با مؤسسه معاک قرار می گیرند و برای صیانت از کرامت انسانی خانواده های مورد حمایت و فرزندان آنان و همچنین به منظور سپاسگزاری از همراهان و حامیان مؤسسه و تکریم مقام آنان و کمک به ماندگاری رویدادهای افتخارآفرین در مؤسسه معاک، تدوین و صادر می گردد. ضروری است پس از این ابلاغ در تمامی مکاتبات رسمی و اسناد مؤسسه براساس مفاد آن عمل شود. لازم به ذکر است اعطای عناوین به فرزندان معاک توسط کمیته ای که به همین منظور تشکیل خواهد شد صورت می گیرد.

عناوین به شرح آتی تعیین و تعریف می شوند:
خیرین معاک: به نیکوکارانی که کمک مستمر نقدی به مؤسسه می کنند اطلاق می شود.
خادمان معاک: به اعضای هیئت امناء، هیئت مدیره، کارکنان و مربیان معاک اطلاق می شود.
توان جو: به تمامی افراد و خانواده هایی که براساس آئیننامه های مؤسسه معاک، مورد حمایت قرار می گیرند، اطلاق می شود.
فرزند: به تمامی فرزندان (دختر و پسر) خانوادههای توانجو که براساس آئین نامههای معاک مورد حمایت قرار می گیرند، اطلاق می شود.
حامی: به تمامی خیرینی که مساعدت های نقدی و غیر نقدی مستمری نسبت به مؤسسه دارند، اطلاق میشود.
پشتیبان: به خیرینی که هزینه های فرهنگی فرزندان معاک را حداقل به مدت یکسال تأمین می کنند اطلاق می شود.
خانواده بزرگ معاک: به مجموعه خیرین، خادمان، توان جویان، فرزندان معاک، حامیان و پشتیبانان معاک خانوا ده بزرگ معاک اطلاق می گردد.
یاور: به خیرینی که خدمات داوطلبانه ای نسبت به مؤسسه داشته باشند، اطلاق می شود.
فرزند قهرمان: به تمامی فرزندان معاک که در عرصه های ورزشی ( مسابقات منطقه ای، استانی، کشوری و بین المللی) موفق به کسب عنوان قهرمانی یا رتبه برتر میشوند، اطلاق میشود.
فرزند فداکار: به تمامی فرزندان معاک که در رفتارهای شخصی خود روحیه از خود گذشتگی نشان داده و به این صفت شناخته می شوند و یا در مواجهه با امر ویژه ای رفتاری فداکارانه داشته اند، اطلاق می شوند.
فرزند مبتکر: به تمامی فرزندان معاک که در فعالیت های علمی و فنی با نوآوری و خلاقیت، شیوه ای جدید، ابداع یا وسیله ای نو پدید می آورند، اطلاق می شوند.
فرزند هنرور: به تمامی فرزندان معاک که در برنامه های هنرآموزی مؤسسه از خود علاقمندی نشان داده و با تلاش مضاعف در راستای خلق آثار ارزشمند هنری گام بر میدارند، اطلاق میشود.
هنرمند: به تمامی فرزندان معاک که موفق به پدید آوردن یک یا چند اثر هنری برجسته شوند هنرمند معاک گفته میشود تشخیص این امر به عهده شورای فرهنگی مؤسسه خواهد بود.
نکوکردار: به تمامی فرزندان معاک که مستمراً و مکرراً از آنان رفتارهای نیکو مشاهده شده و به این صفت شناخته میشوند، اطلاق می شوند.
کتابخوان: به تمامی فرزندان معاک که در مقایسه با سایرین کتاب های بیشتری مطالعه نموده و در فهم محتوای کتابها و استنتاج از آنها برجستگی از خود نشان داده باشند، اطلاق می شود.
کتابیار: به تمامی فرزندان معاک که در امر کتابداری، کتابدار مؤسسه را یاری میرسانند، اطلاق می شوند.
نویسنده: به تمامی فرزندان معاک که اثری مکتوب در زمینه های مختلف پدید آورده و اثر آنان قابلیت عرضه عمومی داشته باشد، اطلاق می شود.
بهداشت یار: به تمامی فرزندان معاک که مربیان خود را در امور بهداشت فردی و عمومی مؤسسه یاری نمایند، اطلاق می شود.
ناظم یار: به تمامی فرزندان معاک که در امور انضباطی، مسئول انضباطی مؤسسه را یاری نمایند، اطلاق می شود.
پاکیزه: به تمامی فرزندان معاک که در امر رعایت بهداشت فردی کوشا بوده و به این صفت شناخته میشوند، اطلاق می شوند.
منظم: به تمامی فرزندان معاک که در امور انضباطی و رعایت نظم شخصی کوشا بوده و به این صفت شناخته میشوند، اطلاق می شود.

[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/6″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]